Poznaj zespół odpowiadający za opiekę nad osobami starszymi w naszym ośrodku


Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wysokie wymagania stawia się wobec prywatnego domu opieki. Zapewniamy Państwa, że Dyrekcja oraz cały zespół profesjonalistów dokłada wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom naszych Podopiecznych, a ich Rodziny zapewnić o tym, że opieka przebiega bez zarzutu. Nasz personel dobieramy nie tylko ze względu na umiejętności zawodowe, ale przede wszystkim ze względu na empatię, poświęcenie i miłość do wykonywanego zawodu. Dom pod Klonami w Głogoczowie działa na podstawie zezwolenia Wojewody Małopolskiego i podlega stałym kontrolom jakości.

Dowiedz się więcej

Opiekę nad osobami starszymi w naszym domu dla seniora pod Krakowem sprawują:


Lekarz:

  • Piotr Budzyński - specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej i rehabilitacji medycznej.

Rehabilitacja dla seniorów:

  • Joanna Grochol - magister fizjoterapii. Kierownik Działu Rehabilitacji. Ukończyła studia na Uniwersytecie Jagielloński CM na kierunku fizjoterapii.
  • Katarzyna Liszkiewicz - magister fizjoterapii. Ukończyła studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku fizjoterapii.
  • Aneta Przeklasa - magister fizjoterapii. Ukończyła studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku fizjoterapii.
  • Katarzyna Oskwarek - licencjat fizjoterapii. Terapeuta zajęciowy podopiecznych Domu pod Klonami.

Zespół pielęgniarski:

  • Małgorzata Eichler - pielęgniarka z 20 letnim stażem zawodowym. Pielęgniarka koordynująca. Ukończyła Liceum Medyczne Pielęgniarstwa w Myślenicach oraz Akademię Pedagogiczną w Krakowie, kierunek pedagogika społeczno-opiekuńcza. Doświadczenie zawodowe zdobyła w: Zespole Opieki Zdrowotnej nr 5 w Myślenicach, Domu Pomocy Społecznej w Krakowie na stanowisku kierownika, placówkach opiekuńczo-leczniczych oraz Fundacji Na Rzecz Chorych na SM im. Bł. Anieli Salawy.
  • Zespół Wykwalifikowanych Pielęgniarek i Pielęgniarzy składający się z kilkunastu osób mających bogate doświadczenia z różnych oddziłów szpitalnych: chirurgicznych, ratunkowych, onkologicznych, kardiologicznych, psychiatrycznych i zakaźnych.

Nasz zespół wykwalifikowanych pielęgniarek i pielęgniarzy składa się z kilkunastu osób mających bogate doświadczenia z różnych oddziałów szpitalnych: chirurgicznych, ratunkowych, onkologicznych, kardiologicznych, psychiatrycznych i zakaźnych.

Nad bezpieczeństwem i komfortowym samopoczuciem Mieszkańców naszego domu opieki w ciągu dnia czuwa: siedmioro wykwalifikowanych opiekunów medycznych, trzy pielęgniarki, ratownik medyczny, terapeuta zajęciowy oraz czworo rehabilitantów.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta serdecznie zapraszamy do kontaktu lub odwiedzin. Nasza siedziba znajduje się w Głogoczowie w odległości 25 km od krakowskiego Rynku Głównego.Galeria

Zapraszamy do kontaktu


Telefony ogólne:

Biuro/Rejestracja: 12 273 05 47 wew. 223

Anna Marona: 793 226 236
pn-pt: 9.00-17.00

Godziny pracy biura:
pn-pt 8.00-16.00

Dyżurka pielęgniarek: 12 274 36 75kontakt@dompodklonami.com.pl


Głogoczów 832
32-444 Głogoczów


Pwrót na górę strony
Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter